BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap dyert’? Rama del me mesazhin e fuqishëm: Ballkani Perëndimor ofron shanse për aktorë që s’kanë qëndrim dashamirës, ja sa rrezikon Shqipëria

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap
x

Aktualitet

Aksidenti me 2 të vdekur 8 të plagosur sirianë, zbulohet emri i shoferit nga Tirana

Aksidenti me 2 të vdekur 8 të plagosur sirianë, zbulohet emri i

Makina ku udhëtonin 10 persona, 9 sirianë dhe drejtuesi i mjetit nga Tirana doli nga rruga në Gramsh, ku për pasojë mbeten të vdekur dy persona, shtetas sirianë.

Personat që mbeten të plagosur në aksidentin fatal të Gramshit po transportohen drejt spitalit të Traumës në Tiranë. Është tashmë e konfirmuar se drejtuesi i mjetit, Mikel Gjeli është një prej personave të plagosur. Ndërsa 7 personat e tjerë që u plagosën janë shtetas sirianë.

Paraprakisht thuhet se automjeti tip Mercedes Benz ML e tejmbushur me klandestinë, ka dalë nga rruga në një kthesë të fortë, 3 kilometra nga Gramshi, pranë fshatit Cekrez.