BREAKING NEWS

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke bërtitur njëzëri: Rama ik!

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke
x
BREAKING NEWS

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë drejt spitalit

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë
x
BREAKING NEWS

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së rrëfen tmerrin: Ishte i dehur, iu hodha sipër dhe i kapa armën pasi...

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së
x
BREAKING NEWS

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin Elbasan-Tiranë

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin
x
BREAKING NEWS

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD akuzon ashpër kryeministrin dhe publikon foton: Ja çfarë po përpiqet të bëjë Rama

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD
x
BREAKING NEWS

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat javën e ardhshme

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit të The Sun: Rama nuk po bën asgjë për të parandaluar shpopullimin dhe trafikimin e qytetarëve

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit
x

Aktualitet

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër kthesë, kamerat e sigurisë rrëzojnë truprojën dhe zbulojnë të vërtetën, hidhet dritë mbi atë çfarë ndodhi në orët e vona

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër

Mbrëmjen e kaluar në orët e darkës u raportua një aksident në autostradën Laç-Mamurras, ku si pasojë në aksident u përfshi makina shoqëruese e ish kryeminsitrit Sali Berisha.

Policia ka verifikuar kamerat e sigurisë të bizneseve të zonës, pas pretendimit të Ervis Tushës, truprojës së Sali Berishës se një automjet ‘Mercedec Benz’ lëvizte në kundravajtje dhe nuk rezulton të ketë pasur ndonjë automjet që ka lëvizur në sens të kundërt.

Burime nga Policia Rrugore e Lezhës thanë për ‘Report Tv’ se aksidenti ka ndodhur për shkak të shpejtësisë dhe mos ruajtjes së distancës.

SKENA E AKSIDENTIT: Tre automjet lëvizin në korsinë e shpejtësisë në autostradën Laç-Mamurras dhe paraprakisht dyshohet se ka frenuar automjeti ‘Benz’ i drejtuar nga 24-vjeçari kosovar, më pas dy makinat e tjera janë goditur njëra pas tjetrës pasi nuk ruajtën distancën.

Nuk ka elemente për vepër penale ndërsa materialet janë dorëzuar në prokurori për aksident.