Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aksidenti tragjik, identifikohet viktima dhe të plagosurit (Emrat)

Postuar: 15/05/2019 - 17:02

Një aksident automobilistik ndodhi sot në aksin rrugor Levan – Tepelenë në afërsi të Fierit. Si pasojë e aksidentit, drejtuesi i automjetit ka ndërruar jetë në vend, ndërsa dy persona të tjerë u plagosën.
 
Viktimë në këtë aksident ka mbetur shtetasi Shkëlqim Bregu. Ndërkaq, të plagosur kanë mbetur shtetasit  Taulant Hoxha 32 vjeç dhe Elison Cane 35 vjeç.
 
Mësohet se furgoni i aksidentuar ka qenë i mbushur me bombola gazi të vogla. Kjo ka bërë që në vendngjarje të shkojë zjarrfikësja.
 
Njoftimi i policisë:
 
Si pasojë e aksidentit në aksin rrugor Levan – Tepelenë, dy shtetasit e dëmtuar janë:
 
Taulant Hoxha 32 vjeç, banues në Tiranë
 
Elison Cane, 35 vjeç, banues në Tiranë
 
Shtetasi që ndërroi jetë është shtetasi Shkëlqim Bregu, 58 vjeç, banues në Përmet.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/08/2019 - 10:13

“Zënka” e fëmijëve për radhën tek lodrat se kush do hipte i pari tek lëkundësja ka bërë që prindërit e tyre të zihen keq.

Postuar: 21/08/2019 - 10:05

Policia ka vënë në pranga 7 persona dhe një tjetër është shpallur në kërkim në Tiranë.

Postuar: 21/08/2019 - 09:46

Mihal Kokëdhima, pronari i bar-restorant ‘Panorma’ duket se paska qenë edhe më parë n

Postuar: 21/08/2019 - 09:38

Gjykata për Krime të Rënda i ka rrëzuar kërkesën për rigjykim të riut nga Lazarati, i dënuar si p

Postuar: 21/08/2019 - 09:19

Shembja e restorantit të Mihal Kokëdhimës në Porto Palermo ka marrë sot një vëmendje të madhe med

Postuar: 21/08/2019 - 09:16

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, rreth orë 01.00, është tentuar që të grabitet një banke në

Postuar: 21/08/2019 - 08:47

Kur kanë kaluar dy vite nga vrasja e dyfishtë që tronditi qytetin e Gjirokastrës, dosja në ngarki