BREAKING NEWS

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e paralajmërime Bashës të refuzojë ofertën e Ramës

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e
x

Aktualitet

Aksidenti tragjik në aksin Fier-Vlorë, zbulohen EMRAT kush është 18-vjeçari që humbi jetën dhe 4 të rinjtë që ndodhen në gjendje të rëndë

Aksidenti tragjik në aksin Fier-Vlorë, zbulohen EMRAT kush

Një aksident i rëndë në aksin rrugor Fier-Vlorë, solli vdekjen e një 18-vjeçari dhe plagosjen e disa të rinjve.
Sipas informacioneve për Fax News, të aksidentuarit janë: Klejdi Dori 16 vjeç i cili sipas të dhënave shëndetësore ndodhet në gjendje të mirë, Qirja Dori 20 vjeç vëllai i tij ndodhet në sallën e operacionit, ndërsa nuk dihet saktësisht gjendja e tij shëndetësore.

Po ashtu në sallën e operacionit ndodhen edhe Flori Duraj 19 vjeç dhe Rei Leskaj 21 vjeç.

Fatkeqësisht si pasojë e aksidentit ndërroi jetë 18-vjeçari i identifikuar si E. Tare.