Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aksidentohet për vdekje 19 vjeçari në Pogradec, në kërkim autori

Aksidentohet për vdekje 19 vjeçari në Pogradec, në kërkim autori

Postuar: 20/04/2013 - 13:16

Një 19 vjeçar ka ndërruar jetë sot teksa është përplasur nga një automjet që udhëtonte tej normave të lejuara. Aksidenti me pasoja për jetën ka ndodhur mëngjesin e së shtunës, në fshatin Gështenjas të Pogradecit .

19 vjeçari Ilirjan Hyzellari, ka qenë duke kaluar rrugën me biçikletë, kur është përplasur për vdekje nga një mjet, i cili është larguar menjëherë nga vendngjarja duke e lënë në mes të rrugës të riun e pajetë.

Policia ka nisur hetimet për të identifikuar dhe kapur autorin e aksidentit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 39

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/01/2018 - 18:31

Një qytetar në Tiranë ka denoncuar në polici, pasi disa persona të paidentifikuar kanë hyrë në adresën e tij elektronike dhe kanë devijuar një transfertë.

Sipas kallëzimit që është bërë, qytetari i pretendon se i është shkaktuar një dëm ekonomik.

Njoftimi i policisë

Postuar: 19/01/2018 - 18:20

Bashkia e Tiranës ka nisur shpërndarjen e kartave të rezidentit për qytetarët të cilët përfitojnë parkim pa pagesë të automjetit në zona të ndryshme të qytetit.

Postuar: 19/01/2018 - 18:02

Arrin në 20 numri i të prekurve nga virusi i fruthit në vendin tonë.

Postuar: 19/01/2018 - 17:39

Avokati Spartal Ngjela e ka cilësuar ngritjen e KLP dhe KLGJ-së fundin e politikanëve të korruptuar.

Postuar: 19/01/2018 - 17:25

Një grua në Vlorë është larguar nga banesa prej ditësh duke braktisur dy fëmijët e saj”.

Postuar: 19/01/2018 - 16:52

Policia italiane ka arrestuar dy shqiptarë, të cilët trafikonin drogë.

Postuar: 19/01/2018 - 16:40

Detaje të reja janë mësuar sa i përket sasisë së heroinës që u kap në autobusin e linjës Korçë–Selanik gjatë kontrollit në Kapshticë.