BREAKING NEWS

Fatos Klosi dhe Petro Koçi: DASH goditje nën brez armiqve të reformës në drejtësi, Meta-Berisha dyshja më e shqetësuar

Fatos Klosi dhe Petro Koçi: DASH goditje nën brez armiqve të
x

Aktualitet

Aksion blic në Tiranë/ Pastronin paratë e drogës me fajde, sekuestrohen 5 mln euro të vëllezërve binjakë

Aksion blic në Tiranë/ Pastronin paratë e drogës me fajde,

Mbi 5 milionë euro pasuri që u përkasin dy vëllezërve binjakë të cilët pastronin paratë e drogës në Spanjë duke dhënë lekë me fajde janë sekuestruar.

Vëllezërit S.M dhe E.M dyshohet se pastrojnë paratë e drogës në Spanjë duke dhënë para me fajde, ku sipas prokurorisë ata u kanë dhënë lekë me fajde personave V.Sh. dhe E.G..

Dy vëllezërve u janë sekuestruar  gjithsej 11 makina luksoze, apartamente, lokale dhe biznese të tjera.

E.M.-së deri tani i janë sekuestruar makinë tip Chrysler, BMW, Ford, Porche. Ndërsa S.M.-së i janë sekuestruar Audi dhe tre BMV.