Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aksioni i RENEA-s në Nikël/ Artan Hoxha: Është liruar njëri prej të arrestuarve

Postuar: 12/09/2018 - 21:08

Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në emisionin “RepolitX” në Reprt TV të Denis Mingës, ka komentuar arrestimet e bërë ditën e sotme në Nikël.

Nga arrestimet ku 5 persona përfunduan në pranga, Hoxha bën me dije se Flamur Haka sapo është liruar nga autoritet.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
You voted 1. Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/09/2018 - 15:55

Krimet e Rënda kanë lënë bë burg Safet Bajrin dhe 6 anëtarë të tjerë të grupit Bajri.

Postuar: 24/09/2018 - 15:41

Një stuhi e fortë kanë përfshirë rajonin e Kukës mesditën e kësaj të hëne.Siç shikoni dhe nga pam

Postuar: 24/09/2018 - 15:37

Lihet në fuqi vendimi i shkallës se parë arrest me burg me afat 30 ditë për Ilir Bajri, Erogen Br

Postuar: 24/09/2018 - 15:24

Komisioneri Publik ankimon në Kolegjin e Posaçëm të Apelimit pranë Gjykatës Kushtetuese  ven

Postuar: 24/09/2018 - 15:23

Policia ka bërë publike një foto të Enver Bajrit, 45 vjeçari i cilësuar si kreu i grupit kriminal

Postuar: 24/09/2018 - 15:11

Një shpërthim ka ndodhur në minierën e Kalimashit në Kukës.

Postuar: 24/09/2018 - 15:02

Safet Bajri u njoh sot me masën e sigurisë së arrestit me burg pa afat në Gjykatën e Shkallës së