BREAKING NEWS

Sali Berisha në depresion nga humbja e Kukësit, pranon në heshtje disfatën, në grupin e Bardhit rebelohet “rapsodi” Agron Gjekmarkaj

Sali Berisha në depresion nga humbja e Kukësit, pranon në heshtje
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon dy goditjet e bujshme që ka marrë Berisha-Meta dhe paralajmëron “tërmet” brenda “Foltores” pas zgjedhjeve të Kukësit, dyshja anti-SHBA drejt “Ferrit të Dantes”

Frrok Çupi zbulon dy goditjet e bujshme që ka marrë
x
BREAKING NEWS

Padia në SPAK për Edi Ramën që në 24 janar, drejtoritë e FBI të Los Angelosit dhe Uashingtonit kanë plotësuar dosjen e kryeministrit shqiptar për aferën e McGonigal, priten letër-porositë drejt SHBA

Padia në SPAK për Edi Ramën që në 24 janar,
x
BREAKING NEWS

FBI trondit politikën, amerikanët pritet të marrin në dorë pastrimin e parave në Shqipëri, kontrolle transfertave dhe pasurive të dyshimta, ja skema që po ndjek DASH

FBI trondit politikën, amerikanët pritet të marrin në
x
BREAKING NEWS

SHBA agjentë specialë në Tiranë për hetimin e bizneseve kriminale të politikanëve dhe krimit të organizuar, në sitë bankat, hipotekat, institucionet financiare, etj

SHBA agjentë specialë në Tiranë për hetimin e bizneseve
x
BREAKING NEWS

Kukësi i jep dërrmën koalicionit anti-SHBA, kandidati i majtë mund i vetëm Berishën, Metën, Bardhin, Dulen, Ndokën dhe Dukën, ditë të zeza për aleancën “non grata”

Kukësi i jep dërrmën koalicionit anti-SHBA, kandidati i
x
BREAKING NEWS

Ja pse u detyrua McGonigal nga prokurorët të pranojë akuzën që implikon Ramën, raporti hetimor i kërkuar nga gjyqtarja Kotelly para vendimit do shërbejë si dosje akuze për të nisur hetimet ndaj kryeministrit shqiptar

Ja pse u detyrua McGonigal nga prokurorët të pranojë akuzën
x
BREAKING NEWS

Afera “McGonigal” trondit Ramën, Evi Kokalari zbardh prapaskenat e bujshme dhe i bën thirrje DASH ta shpallin kryeministrin “non-grata” pasi ka korruptuar një ish-agjent të FBI për të “asgjësuar” opozitën

Afera “McGonigal” trondit Ramën, Evi Kokalari zbardh
x

Aktualitet

Akuzon shqiptarin për përdhunim, turistja 'shpërthen' me deklaratën e fortë: Më sulmoi në dhomë gjatë pushimeve

Akuzon shqiptarin për përdhunim, turistja 'shpërthen'

Një turiste britanike dyshohet se u përdhunua në det nga një burrë që e takoi në internet gjatë pushimeve të saj në Greqi.

Gruaja, 20-vjeç u tha policëve se një shqiptar e përdhunoi të shtunën pasi ata shkuan për të notuar në plazhin Glystra, në bregun lindor të shekullit Rodos. Dyshja kishin komunikuar në internet për dy javë para se të takoheshin personalisht.

Turistja britanike u tha policëve se pranoi të takonte 23-vjeçarin të shtunën në mesditë, përpara se të hipte me motorin e tij për në plazhin e Glystra.

Pas krimit të parë të pretenduar nga turistja, ajo tha se i kërkoi shqiptarit ta kthente në dhomën e saj të hotelit në Kiotari.

Rreth orës 16:00, ai dyshohet se e sulmoi atë dhe u përpoq ta përdhunonte përsëri në dhomë, sipas medieve greke.

20-vjeçarja ka rezistuar dhe e ka larguar shqiptarin, duke e detyruar më pas të dalë nga dhoma.

Më pas ajo u largua nga resorti bregdetar dhe raportoi krimet në policinë e Rodosit.

Policia nisi kërkimet për 23-vjeçarin shqiptar, i cili u arrestua disa orë më vonë.

Shqiptari akuzohet për përdhunim dhe tentativë përdhunimi. Ky i fudnit i mohon akuzat.