BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Aktualitet

Alarm nga deti/ Mjeti lundrues rrezikon të mbytet, ka njerëz brenda

Alarm nga deti/ Mjeti lundrues rrezikon të mbytet, ka njerëz brenda

Një mjet lundrues ka mbetur i bllokuar në det në zonën e Porto Romanos në Durrës.

Mësohet se në pedalon kanë qenë dy peshkatarë, të cilët kanë hasur dallgë dhe për pasojë janë bllokuar për disa minuta.

Peshkatarët kanë kërkuar ndihmë. Drejt tyre u nis Policia Kufitare dhe Roja Bregdetare.