BREAKING NEWS

Aishe e Zylfie Haklaj japin mesazhet tronditëse: Ato para që ka bërë me gjak nuk do i vlejnë atje në gropë. Jam gati të dorëzohen në autoritetet shqiptare nëse Sali Berisha...

Aishe e Zylfie Haklaj japin mesazhet tronditëse: Ato para që ka
x

Aktualitet

Alarmante/ Vatra e zjarrit në Shëngjin i afrohet banesave, nisen me urgjencë zjarrfikëset nga Tirana, Shkodra dhe Mirdita