BREAKING NEWS

Trump mbyll përgjithmonë marrëdhëniet me OBSH, mbështeti Kinën dhe u angazhua kundër presidentit amerikan

Trump mbyll përgjithmonë marrëdhëniet me OBSH,
x

Aktualitet

Alarmohet nëna në Korçë, i riu i rrëmben nga dora vajzën 4-vjeçare, banorët e lagjes ndërhyjnë menjëherë

Alarmohet nëna në Korçë, i riu i rrëmben nga dora

Në vajzë vetëm 4-vjeç është tentuar të rrëmbehet në Korçë.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen nr.17, ndërkohë ka dyshime që i riu që ka bërë këtë veprim mund të jetë me probleme mendore.

Mësohet  se një i ri, i moshës 20 vjeç me anë të forcës ka arritur t’i rrëmbejë një gruaje vajzën e mitur. Në këtë moment kanë ndërhyrë fqinjët të cilët kanë mundur të shpëtojnë vajzën 4-vjeçare.