Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Alarmohet Saranda, një vajzë e lokaleve të natës dyshohet me AIDS!

 Alarmohet Saranda, një vajzë e lokaleve të natës dyshohet me AIDS!

Postuar: 31/05/2016 - 22:14

Policia e Sarandes ka derguar ne urgjencen e Spitalit te Sarandes nje 29-vjeçare e cila punonte ne nje nga lokalet e nates te qytetit.
 
Sipas informacioneve jo zyrtare 29-vjeçarja eshte derguar nga policia ne urgjence pasi dyshohet se punonte si prostitute dhe mund te jete bartese e virusit Hiv-Aids.
 
Sipas informacioneve paraprake dyshohet se kete semundje u’a ka trasmetuar edhe personave te tjere.
 
Vetem pak vite me pare nje rast tjeter, ku nje prostitute te shatervani i qytetit rezultoi me virusin vdekjeprures, futi ne panik shume banore dhe familje te Sarandes te cilet i’u drejtuan ne menyre masive laboratoreve per berjen e analizave, citon sarandanews.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 19

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/09/2017 - 12:10

Bashkia ka filluar vendosjen e stolave të rinj përgjatë lumit të Lanës, duke u ardhur në ndihmë të gjithë grupmoshave.

Ndërmarrja e Punëtorëve të Qytetit të Tiranës, ka nisur punën për riparimin e stolave të dëmtuar si dhe vendosjen e atyre të rinj në vendet e pushimit për kalimtarët.

Postuar: 24/09/2017 - 12:07

Bashkia ka filluar vendosjen e stolave të rinj përgjatë lumit të Lanës, duke u ardhur në ndihmë të gjithë grupmoshave.

Postuar: 24/09/2017 - 11:44

Policia e Sarandës ka shpallur në kërkim një tjetër person, i cili dyshohet të ketë qenë i përfshirë në kalimin e 67 kilogramë drogë të cilat u sekuestruan në Igumenicë.

Postuar: 24/09/2017 - 11:31

Shqiptari Osvaldi Marku i arratisur me një tjetër të dënuar nga burgu i Civitavecchia, më 30 korrik, të cilët vuanin dënimin për vjedhje e grabitje u kapën në Romë.

Postuar: 24/09/2017 - 11:12

Një 57-vjeçar u arrestua ditën e sotme në Lushnjë, pasi ka goditur punonjësin e OSHEE.

Postuar: 24/09/2017 - 11:04

Një 63-vjeçar i shpallur në kërkim për shpërdorim të detyrës,u arrestua ditën e sotme në Fier.

Postuar: 24/09/2017 - 10:49

Tre persona u arrestuan në Devoll, pasi kaluan në mënyrë të jashtëligjshme nga Greqia në Shqipëri, 82 krerë bagëti të imëta, të cilat dyshohet se i kanë vjedhur në shtetin fqinj