BREAKING NEWS

Zbardhet pasuria, Meta-Kryemadhi notojnë mbi para, përfitojnë 140 mijë euro nga shitja e apartamenteve, 60 mijë paund llogari bankare

Zbardhet pasuria, Meta-Kryemadhi notojnë mbi para, përfitojnë 140
x

Aktualitet

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ndalon sot në Lushnje, ajo çfarë tërheq vëmendje është fotoja e Ramës me mbishkrimin e pazakontë

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ndalon sot në Lushnje, ajo

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar ka vijuar me turin e takimeve ku destinacioni i radhës është Lushnja.

Qytetarët janë mbledhur para qendrës së artit “Vaçe Zela” në qendër të qytetit të Lushnjes. Kanë nisur të merren firmat e qytetarëve ndërkohë që vihen re qartë pankartat e krijuara.

Një prej tyre mban fotografinë e Ramës nën logon e virusit Covid-19 dhe shkruan: “Për ju është pándemi, për ne është panhajni”. Ndërkohë, në përfundim të mbledhjes së firmave, Aleanca për Teatrin ka paralajmëruar se do të mbajë protestë madhështore në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”