BREAKING NEWS

Trump mbyll përgjithmonë marrëdhëniet me OBSH, mbështeti Kinën dhe u angazhua kundër presidentit amerikan

Trump mbyll përgjithmonë marrëdhëniet me OBSH,
x

Aktualitet

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit zhvendoset në Shkodër, ja çfarë po ndodh

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit zhvendoset në Shkodër, ja

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit pas Tiranës, ka shkuar në Shkodër për të mbledhur firma për peticionin.

Ky është qyteti i tretë ku ndalet Aleanca teksa vetëm të dielën u shemb godina e Teatrit Kombëtar.

Aleanca kërkon rindërtimin e godinës siç ishte në të njëjtin truall dhe për këtë po mbledh firmat për një peticion kurse vijon me protestat edhe në Tiranë.