BREAKING NEWS

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re doktoresha e njohur (Emri)

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x

Aktualitet

Alfred Cako i jep recetën Edi Manushit që u infektua me Covid: Mos ça kokën fare! Për 5 ditë do shërohesh!

Alfred Cako i jep recetën Edi Manushit që u  infektua me Covid: Mos

Moderatori i njohur, Edi Manushi ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Lidhur me këtë ka reaguar nga konspiracionisti Alfred Cako, një nga bashkëpunëtorët e tij në rubrikën “Rrethi Katror” në “E Diell. 

Cako i uroi të shkuara mikut të tij dhe e sugjeroi një mjekim amerikan, që sipas tij, ka efekete të larta kuruese.

“S’më dëgjove mua, kur thoja jo maskë, jo tampon, jo në spital, por dëgjoje më shumë Bledi Manen, mos i dëgjo këto rilindasit shumë më dëgjo mua, hajt të shkuara. Ki parasysh mjekimet e amerikanëve. Mos ça kokë se për 4-5 ditë je i shëruar. Do dalësh për vrap, të mos harrosh vitaminën C, avokado, zink, vitaminën D lëng,” tha Cako.