BREAKING NEWS

“Zelensky është si Hitleri”, Dmitry Medvedev del me teorinë e frikshme, ja si zyrtari i lartë rus po e përgatit terrenin për të marrë vendin e Vladimir Putinit

“Zelensky është si Hitleri”, Dmitry Medvedev del me
x
BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x

Aktualitet

Alfred Cako nxjerr prapaskenat "bombë": Si u kërcënua Ilir Meta për të firmosur kandidaturën e Bajram Begajt! Nëse nuk do të pranonte, ja kush do të ishte President i ri i Shqipërisë

Alfred Cako nxjerr prapaskenat "bombë": Si u kërcënua

Konspiracionisti Alfred Cako ka zbuluar prapaskena të bujshme për zgjedhjen e Presidentit të ri Bajram Begaj. Ai tha se Ilir Meta është kërcënuar për të firmosur, pasi nëse nuk do të pranonte atë kandidaturë, do të vendosej armiku i tij, juristi i njohur Ardian Dvorani.

"Amerikanëve nuk mund t'ju besosh shumë. Mund t'i kenë ofruar pakt Ilir Metës për të lënë Berishën vetëm.  Meta i ndihmoi me çështjen e Presidentit. Nëse nuk do ta kishte firmosur, vështirësohej situata pasi ishte seanca e katërt. Ka zëra që thonë se Meta është kërcënuar për firmosjen e ardhjes së Presidentit të ri Bajaram Begaj me emrin e Ardjan Dvoranit. Po nuk firmose atë, do vendosim Dvoranin", tha Cako.

Më të lexuarat