BREAKING NEWS

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron jetë e mitura

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron
x
BREAKING NEWS

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora: Asgjë nuk mund të na ndalojë

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora:
x
BREAKING NEWS

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush ndërmerr rreziqe të mëdha, dëshmitë e para

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush
x
BREAKING NEWS

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin, paralajmëron momentin e shumëpritur nga shqiptarët: Është koha që kërkon shpagimin moral ndaj gjithkujt që...

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin,
x
BREAKING NEWS

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet emocionuese dhe jep mesazhin e FUQISHËM

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet
x
BREAKING NEWS

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej drejt Tiranës, reagon Policia

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej
x
BREAKING NEWS

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i njohur plas ‘bombën’ për Presidentin: Ja si Ilir Meta vidhte lekët me thasë!

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i
x
BREAKING NEWS

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër kthesë, kamerat e sigurisë rrëzojnë truprojën dhe zbulojnë të vërtetën, hidhet dritë mbi atë çfarë ndodhi në orët e vona

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër
x

Aktualitet

Alfred Lela jep mesazhin e fortë: Basha mban vetëm vulën! Kjo nuk është shenjë e mirë për demokratët

Alfred Lela jep mesazhin e fortë: Basha mban vetëm vulën! Kjo nuk

Gazetari Alfred Lela ka komentuar zhvillimet e fundit politike.

Ai tha se nëse Lulzim Basha shfrytëzon mundësinë për të ndërhyrë në statutin Partisë Demokratike, në mënyrë që të pengojë anëtarësinë e partisë për të ndjekur Sali Berishën, atëherë do të duket si një kryetar që s’ka asgjë veç partisë dhe vulës.

“Kur Sali Berisha vjen me 4000 anëtarë të Kuvendit Kombëtar, ata janë oficerë të ushtrisë së PD-së. Sali Berisha dështon sepse Sali Berisha thotë kam amerikanët dhe NATO-n. Sjell edhe 35 mijë vula të anëtarësisë. Çfarë i duhet Lulzim Bashës partia, vetëm vula?”, tha Alfred Lela.

Alfred Lela tha se në Tiranë ka 60 parti me vulë, me makinë, kryetar, një seli dhe fonde publike dhe nëse PD-ja do të përfundojë thjesht si një nga këto, nuk është shenjë e mirë për demokratët.

“Nëse Partia do të bëhet partia e 61-të, do ishim në situatën e marrëzisë”, u shpreh Alfred Lela për Euro News Albania.