BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x

Aktualitet

Alternativa e djathtë, shpresë për gjeneratat e reja!

Alternativa e djathtë, shpresë për gjeneratat e reja!

Në Universitetin e Arteve në Tiranë është mbajtur konferenca me temë ‘Alternativa e djathtë, shpresë për gjeneratat e reja”.

Artisti Adrian Isufi teksa pasqyron detaje nga ky event i rëndësishëm, falenderon të gjithë pjesëmarrësit për trajtimin me guxim të shqetësimeve dhe halleve të tyre duke evidentuar më shumë faktin se ka akoma shpresë për t’u shkëputur nga diktatura dhe për të ndërtuar një demokraci reale në shërbim të qytetarit.

Postimi i plotë:

Alternativa e djathtë, shpresë për gjeneratat e reja!

Takim Publik për dialog dhe komunikim mbi sfidat e të ardhmes dhe alternativat e reja të së djathtës shqiptare, ishte shumë frytdhënës në çdo drejtim të bashkëbisedimit me te rinjtë tanë.

Falenderim për guximin e trajtimit të shqetësimeve dhe halleve të tyre duke më evidentuar më shumë faktin se "ka akoma shpresë" për tu shkëputur nga DEMOKRATURA dhe për të ndërtuar një DEMOKRACI reale në shërbim të qytetarit.

Universiteti i Arteve, Tiranë / Dt. 10 Qershor 2021.

———

#alternativa #alternativa e djathte #ardianisufiart #ardianisufi #pd #youareëelcome

Alternativa e djathtë, shpresë për gjeneratat e reja!

Alternativa e djathtë, shpresë për gjeneratat e reja!

Alternativa e djathtë, shpresë për gjeneratat e reja!

Alternativa e djathtë, shpresë për gjeneratat e reja!

Alternativa e djathtë, shpresë për gjeneratat e reja!

Alternativa e djathtë, shpresë për gjeneratat e reja!

Alternativa e djathtë, shpresë për gjeneratat e reja!

Alternativa e djathtë, shpresë për gjeneratat e reja!

Alternativa e djathtë, shpresë për gjeneratat e reja!