BREAKING NEWS

Akuzohet se i vuri tritolin në shtëpi Armand Dukës, Gjykata merr vendimin për biznesmenin

Akuzohet se i vuri tritolin në shtëpi Armand Dukës, Gjykata merr
x
BREAKING NEWS

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në shtëpi, zbardhen detaje të reja për arrestimin e zyrtarit të lartë në Elbasan, publikohet FOTOJA dhe EMRI. Dalin pamjet

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve politikë, i biri jep lajmin e hidhur: Një muaj pasi kaloi Covid-19, pësoi komplikacion të rëndë në ...

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve
x
BREAKING NEWS

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21 Janarin”, prova e dëshmi të reja për 4 vrasjet, Berisha pritet të merret në pyetje nga prokurorët e SPAK

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21
x
BREAKING NEWS

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet në Shqipëri, mjekja jep alarmin: Përveç variantit të ri, po qarkullon edhe...

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet
x
BREAKING NEWS

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të ‘Shëndetësisë’

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të
x
BREAKING NEWS

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e rëndësishëm Roland Bejkos

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e
x
BREAKING NEWS

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e Shërbimit të Provës dhe i jep urdhrat e prerë: Nuk jeni të paprekshëm, porosia ime një dhe e vetme!

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e
x

Aktualitet

Altin Goxhaj zbulon ilaçin për variantin e ri të Covid: Di shumë emra shqiptarësh që kanë vdekur sapo kanë bërë vaksinën

Altin Goxhaj zbulon ilaçin për variantin e ri të Covid: Di

E ftuar në një emision televiziv, avokati Altin Goxhaj ka folur për variantin e ri të Covid-19.

Gjatë fjalës Goxhaj theksoi se varianti i ri “Omicron” që vjen nga Afrika e Jugut është një lojë e madhe politike e kësaj që sipas tij është “Lufta e tretë botërore”. Avokati bëri thirrje që “ilaçi” i vetëm për të mos u prekur nga virusi është rezistenca.

“Diktatura globale. Unë nuk marr në konsideratë variantin e ri, nuk është fare e vërtetë. Për ne nuk dua t’ia di fare. Unë di plot njerëz që kanë vdekur nga vaksina, di shumë emra shqiptarësh që vdiqën nga vaksina, sapo bën vaksinën dhe vdiqën. Problemi gjithashtu qëndron që ne nuk e dimë kush janë pasojat e këtyre vaksinave. Njerëzve që kanë pasur kancer pasi kanë bërë vaksinën u ka shpërthyer kanceri. Unë personalisht për versionin e ri është akt i pastër politik , është veprim politik që po zhvillohet si lufta e tretë botërore. Unë kam një lilaç për t’i ruajtur këtij virusi, ilaçi i vetëm është rezistenca ndaj diktaturës. Njerëzit janë të interesuar të kuptojnë pamjen e diktaturës që po vjen.

Më të lexuarat