BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të bllokuar formimin e qeverisë nga PS, pakti PD-LSI nuk e kënaq, presidenti nuk ja ka besën Bashës

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të
x

Aktualitet

Ambasada Amerikane jep njoftimin e rëndësishëm: Ndodh pas 11 vitesh kërkime!

Ambasada Amerikane jep njoftimin e rëndësishëm: Ndodh pas 11

Ambasada Amerikane ka bërë me dije se një planet ekzistues rreth tre yjeve është konfirmuar nga NASA. Ky zbulim ka ardhur pas 11 vitesh kërkime dhe shkencëtarët shprehen se janë të rrallë planetët si ky.

Njoftimi i Ambasadës Amerikane

Një planet ekzistues rreth TRE yjeve është konfirmuar nga NASA! ???? Ju paralajmërojmë - nuk njohim shumë planetë si ky. Shihni kërkimin pothuajse 11 vjeçar për të zbuluar këtë botë unike ????https://go.nasa.gov/3siXUh5

Ambasada Amerikane jep njoftimin e rëndësishëm: Ndodh pas 11

Më të lexuarat