BREAKING NEWS

Zgjedhja e Presidentit të ri, Mediu ka zbuluar emrin e parë që propozon opozita: Ky është personi i duhur për të ardhur në krye të shtetit

Zgjedhja e Presidentit të ri, Mediu ka zbuluar emrin e parë që
x
BREAKING NEWS

Makina inteligjente ‘bën namin’ në qarkun e Lezhës, pezullohen 87 leje drejtimi

Makina inteligjente ‘bën namin’ në qarkun e Lezhës,
x
BREAKING NEWS

Hyn në fuqi marrëveshja e rëndësishme me Spanjën, Policia e Shtetit në konferencë të jashtëzakonshme (VIDEO-LIVE)

Hyn në fuqi marrëveshja e rëndësishme me Spanjën,
x
BREAKING NEWS

“Po s’u shkatërrua korrupsioni do të futemi në krizë të madhe”, Spartak Ngjela ngre alarmin dhe paralajmëron goditje të bujshme nga SPAK: Ka një plan!

“Po s’u shkatërrua korrupsioni do të futemi në
x
BREAKING NEWS

Befason Yuri Kim, shfaqet në mes të Tiranës si asnjëherë më parë

Befason Yuri Kim, shfaqet në mes të Tiranës si
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata/ Suedia në NATO, Erdogan nuk tërhiqet nga vendimi: Nuk do të keni “po” nga ne pa kthyer ...

Ndizet situata/ Suedia në NATO, Erdogan nuk tërhiqet nga vendimi: Nuk
x
BREAKING NEWS

Rikthimi i Ilir Metës dhe Sali Berishës në politikë? Frrok Çupi del me deklaratën e fortë, zbulon çfarë po përgatitet: Këta të dy...

Rikthimi i Ilir Metës dhe Sali Berishës në politikë? Frrok
x
BREAKING NEWS

Kush e ka radhën? "Po hetohen persona me funksione të larta shtetërore"/ Kreu i SPAK i paralajmëron: 80% të rasteve që kemi në dorë nuk e dinë se janë nën hetim, në “lupë” edhe zyrtarë të lartë

Kush e ka radhën? "Po hetohen persona me funksione të larta
x

Aktualitet

Ambasada amerikane del me njoftimin e rëndësishëm: Ja çfarë do të ndodhë në Tiranë dhe Shkodër (VIDEO)

Ambasada amerikane del me njoftimin e rëndësishëm: Ja

Në 100 vjetorin e marrëdhënieve mes shteteve të Bashkuara dhe Shqipërisë, ambasada amerikane në Tiranë ka njoftuar se kjo ngjarje do të shoqërohet me festë.

Javën e ardhshme do të jetë “Java e Amerikës” dhe ambasadorja Yuri Kim, përmes një videoje i fton të gjithë shqiptarët ti bashkohen festës një javore që do të zhvillohet në Tiranë ku do të ketë muzikë, ushqim dhe argëtim amerikan. Të gjitha aktivitetet do të jenë të hapur për të gjithë dhe pa pagesë.

Grupi i famshmën ‘Touch n’Go” do të vijë nga SHBA-ja për të performuar në vendin tonë ku të enjten do të keë concert në sheshin ‘Skënderbej’ ndërsa të shtunën në kështjellën e Rozafës në Shkodër. Ambasadorja Kim gjithashtu njoftoi se do të jepen edhe disa nga filmat më të fashëm amerikanë tek ‘Reja’ ndërsa do të jepen falas edhe ushqime amerikane tek ‘Pazari i Ri’.