BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x

Aktualitet

“Amerikanët janë brenda lojës”/ Zgjedhja e Presidentit të ri, Arian Çani del me parashikimin e fortë: Rama po e bën këtë për teatër!

“Amerikanët janë brenda lojës”/ Zgjedhja e

Gazetari Arian Çani komentoi mbrëmjen e djeshme edhe negociatat mes PS-së dhe PD-së për zgjidhjen e Presidentit të ri të vendit. Ai i konsideroi false këto negociata, pasi mendon se Rama mundet dhe e ka zgjedhur i vetëm Presidentin e ri.

“Amerikanët takojnë Alibeajn, qeveria njeh Alibeajn, kështu që ata janë brenda lojës. Po mundohen të mbijetojnë duke u futur brenda sistemit të regjimit. Unë mendoj që me Kushtetutën që kemi, dhe faktin që Rama mund ta zgjedhë i vetëm, Presidenti është legjitim. Ai këtë e bën për teatër, që ndërkombëtarët të thonë ja ka konsenus. Është idiotësi sepse mban erë, është ambalazh, jo më shumë se kaq. Po flasim për karikaturë të Presidentit”, u shpreh Çani.