BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Aktualitet

Analisti tregon se çfarë rrezikon Rama në vijim

Analisti tregon se çfarë rrezikon Rama në vijim

Analisti Blendi Kajsiu ka komentuar qeverinë ‘Rama 3’. Ai e ka konsideruar si një bord i një firme ndërtimi. Sipas tij Rama rrezikon të kalojë në dëlir pas mundi të gjithë kundërshtarët.

“Po të shikosh programin dhe kabinetin duket si një bord i një firme ndërtimi. Shqiptarët janë të pakënaqur sepse mungon një sistem meritokracie dhe drejtësie. Shikoj shumë beton dhe pak frymë. Si do ta bëjmë shtetin ku një kryeministër ka 20 ministri, kur kemi vetëm një individ ? Pasi mundi Bashën Berishën, Metën Rama kërkon të mundë historinë dhe të kalojë në delir. Rrezikon që Rama të futet në nisma si ‘Open Balkan’ që jo domosdoshmërisht mund të funksiojnë”, tha ai për News24.