BREAKING NEWS

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat, deputetja ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat,
x
BREAKING NEWS

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD, skenar si në 1998 për të sulmuar selinë dhe larguar me forcë Bashën

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD,
x
BREAKING NEWS

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca po mbështet në prapavijë Saliun në luftën me SHBA, bashkë me Metën synojnë trazira

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca
x
BREAKING NEWS

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në politikë, tregohet i gatshëm të dëshmojë në Komisionin Hetimor për 25 prillin

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në
x

Aktualitet

Anila Hoxha tregon dëshminë e shokëve të Aldi Ramës: Na thirri për një…

Anila Hoxha tregon dëshminë e shokëve të Aldi Ramës: Na

Gazetarja Anila Hoxha ka zbardhur dëshmitë e dy shokëve të Aldi Ramës, autorit të vrasjes së oficerit Saimir Hoxha në Lezhë.

Hoxha tha se Kristjan Shehri dhe Armando Marku tregojnë se nuk e kishin idenë se shoku i tyre kishte armë zjarri, por se kishin dalë vetëm për një cigare hashash.

Dy shokët e tij, Kristjan Shehri dhe Armando Marku tregojnë se nuk e kishin idenë se shoku i tyre kishte armë zjarri. Ata mësohet të kenë thënë se shoku i tyre, Aldi Rama i ka thirrur për një cigare hashash. Nuk dimë gjë, kanë thënë ata. Janë arrestuar për moskallëzim krimi pasi sipas policisë akuzohen se nuk kanë njoftuar policinë se shoku i tyre mbante armë.