BREAKING NEWS

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x
BREAKING NEWS

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e fortë dhe i bën thirrje policisë

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e
x

Aktualitet

“Ankohen nën zë! Nuk duan të shënjestrohen nga eprorët”/ Ervin Karamuço tregon hallin e efektivëve dhe ngre alarmin: Jelekët taktikë të Policisë së Shtetit, janë të dëmshëm për shëndetin...

“Ankohen nën zë! Nuk duan të shënjestrohen nga

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço, përmes një postimi në rrjetet sociale ka ngritur alarmin për një shqetësim të efektivëve të policisë.

Profesori shkruan se jelekët taktikë të Policisë së Shtetit, janë të dëmshëm për shëndetin, dehidratues të rrezikshëm dhe jo higjenik.

“Ankohen nën zë dhe i mirëkuptoj. Nuk duan të shënjestrohen nga eprorët, por kanë një hall që duhet thënë publikisht. Jelekët taktikë të Policisë së Shtetit, janë të dëmshëm për shëndetin, dehidratues të rrezikshëm dhe jo higjenik. Provojini ti vishni këto ditë të nxehta vere dhe do solidarizoheni shumë me sikletin që ata po kalojnë....”, shkruan Ervin Karamuço.

“Ankohen nën zë! Nuk duan të shënjestrohen nga