BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Aktualitet

“Arbër Çekaj njeh 4 gjuhë të huaja dhe ka 2 universitete”, avokati replikon me gazetarin, Rusta: Kjo është 'punë profesorësh'!

“Arbër Çekaj njeh 4 gjuhë të huaja dhe ka 2

Avokati, Dritan Jahaj ka hedhur poshtë akuzat ndaj Arbër Çekajt se ai është një bos droge. Në studion e Report Tv, ai ka deklaruar se Arbër Çekaj është një njeri shumë i realizuar, me 4 gjuhë të huaja dhe me dy universiteti. Mjafton për të parë disa detaje, shprehet avokati, për të mjaftuar që ai nuk mund të jetë një "bos droge".

"Arbër Çekaj njeh 4 gjuhë të huaja dhe ka 2 universitete, si mund të jetë "bos drogë", tha Jahaj, teksa replikoi gazetari Arsen Rusta, i cili tha se "kjo punë është për profesorët".

Më të lexuarat