Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Arbër Çekaj njeh 4 gjuhë të huaja dhe ka 2 universitete”, avokati replikon me gazetarin, Rusta: Kjo është 'punë profesorësh'!

Postuar: 20/11/2019 - 22:38

Avokati, Dritan Jahaj ka hedhur poshtë akuzat ndaj Arbër Çekajt se ai është një bos droge. Në studion e Report Tv, ai ka deklaruar se Arbër Çekaj është një njeri shumë i realizuar, me 4 gjuhë të huaja dhe me dy universiteti. Mjafton për të parë disa detaje, shprehet avokati, për të mjaftuar që ai nuk mund të jetë një "bos droge".

"Arbër Çekaj njeh 4 gjuhë të huaja dhe ka 2 universitete, si mund të jetë "bos drogë", tha Jahaj, teksa replikoi gazetari Arsen Rusta, i cili tha se "kjo punë është për profesorët".

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2019 - 15:55

Ministri i Punëve të Jashtme dhe Bashkëpunimit Ndërkombëtar të Italisë, Luigi Di Maio, ka kryer ditën e sotme një vizitë në Tiranë.

Postuar: 11/12/2019 - 15:40

Ngritja e Strukturës Speciale, të njohur si SPAK, që do të luftojë krimin dhe korrupsionin në niv

Postuar: 11/12/2019 - 15:30

Shqipëria mëngjesin e 26 nëntorit u gjunjëzua nga një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.4 të shkal

Postuar: 11/12/2019 - 14:30

Ish-ministri i Drejtësisë, Eduard Halimi tha se ajo që kryeministri Rama e ka quajtur KÇK ekzisto

Postuar: 11/12/2019 - 14:18

Prokuroria tashmë ka në dorë akt-ekspertimin e ADN-së për Redjan Rrajën.

Postuar: 11/12/2019 - 13:59

Tërmeti i 26 nëntorit shkaktoi edhe dëme të mëdha edhe në banesa.

Postuar: 11/12/2019 - 13:57

Moti për orët në vazhdim dhe ditën e nesërme sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak do të ul