BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Aktualitet

Ardi Veliu nxori video të saj me pistoletë, flet nëna e adoleshentit, zbulon vendimin e rëndësishëm që ka marrë: Jam ndjerë e tmerruar. Pamjet janë prapaskena të…

Ardi Veliu nxori video të saj me pistoletë, flet nëna e

Nëna e adoleshentit të dhunuar nga disa policë në zonën e Liqenit Artificial Zajda Cobo deklaroi se është ndjerë e tmerruar nga video që ka nxjerrë drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu.

Ajo tha se çështjen do ta çojë në gjykatë.

“Jam ndjerë e tmerruar. E kam telefonuar drejtorin e Policisë Ardi Veliun dhe ai nuk ma ka hapur telefonin. Veliu ka cenuar figurën time në mënyrë ekstreme. Kjo është skenë filmi. Video është bërë në një prapaskenë filmi që kam realizuar. Video është realizuar në vitin 2018. Gjendet në FB tim. I bie që ka gërmuar kaq shumë në rrjetet sociale. Nuk e kuptoj se me cfarë të drejte e publikon atë video. Çështjen do ta çoj në gjykatë”, tha Cobo për News24.

Kujtojmë se Partia Demokratike kërkoi shkarkimin e drejtorit të policisë Ardi Veliut.

Vetë ai u justifikua se e kanë nxjerrë nga konteksti.

Më të lexuarat