BREAKING NEWS

Dalin pamjet! Fenomeni i rrallë drejtohet edhe për nga Shqipëria, sinoptikanët në Greqi tregojnë dy qytetet shqiptare që do të përjetojnë temperatura ekstreme!

Dalin pamjet! Fenomeni i rrallë drejtohet edhe për nga Shqipëria,
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit, ja çfarë po ndodh në spitale

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete
x
BREAKING NEWS

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë
x
BREAKING NEWS

Prishja e banesave në zonën e 5 Majit, reagon Avokati i Popullit

Prishja e banesave në zonën e 5 Majit, reagon Avokati i Popullit
x
BREAKING NEWS

Meta caktoi datën, do futet PD në zgjedhjet në 6 bashki? Lulzim Basha jep paralajmërimin e fortë

Meta caktoi datën, do futet PD në zgjedhjet në 6 bashki? Lulzim
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga KQZ, publikon datën e zgjedhjeve të pjesshme vendore

Vjen reagimi zyrtar nga KQZ, publikon datën e zgjedhjeve të pjesshme
x
BREAKING NEWS

“Erdogan e do me çdo kusht miqësinë me Shqipërinë”, Spartak Ngjela zbulon arsyen dhe plas deklaratën e fortë: A do e lejojë Rama këtë?

“Erdogan e do me çdo kusht miqësinë me
x
BREAKING NEWS

“Erdogan nuk është hajvan”, Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat e vizitës së presidentit turk dhe bën deklaratën e papritur

“Erdogan nuk është hajvan”, Spartak Ngjela nxjerr
x

Aktualitet

Arian Çani: Unë mund të kem preferenca mes Bejtjes dhe Ylli Rakipit, por në fund zgjedh...

Arian Çani: Unë mund të kem preferenca mes Bejtjes dhe Ylli

Gazetari Arian Çani teksa ka komentuar situatën politike, deklaroi se Amerika dhe Bashkimi Evropian mbështesin ata që fitojnë dhe jo humbësit.

“Soreca tha do punojmë me atë që fiton, pra kush është i fuqishëm. Amerikanët janë të pastër kristal. Unë mund të kem preferenca mes Bejtjes dhe Rakipit përshembull, unë preferoj Bejtjen, por nëse fiton Rakipi amerikanët bëhen me atë që fiton. Superfuqia të shkel me këmbë. Është ligji i xhunglës. Gringot nuk kanë moral, ata bëhen me më të fortin jo të humburin. Gringot nuk pjerdhin”, tha ai për MCN Tv.