BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Aktualitet

Arjan Curri paralajmëron “luftë” në politikën shqiptare: Bashës i erdhi në dorë të bëhej burrë dhe këtë dhuratë ia dha...

Arjan Curri paralajmëron “luftë” në politikën

Analisti Arjan Curri ka komentuar zhvillimet e fundit politike. Ai i ka cilësuar si nisjen e luftës së të gjithëve kundër të gjithëve.

Curri tha se Basha filloi luftën që të shpëtojë e të mbrojë kokën e vet, ndërkohë që të tjerët e kanë nisur këtë luftë pas largimit nga PD.

“Tani ka filluar lufta e të gjithëve kundër të gjithëve. Basha filloi luftën që të shpëtojë e të mbrojë kokën e vet. Këta që janë këtu dhe që janë larguar po fillojnë luftën pas largimit. Ka ardhur PD në gjendjen natyrore dhe në PD të gjithë flasin pasi ikin. Dhe ky është një mallkim. Saliun nuk e vranë përfundimisht dhe prandaj filloi lufta në orën 18:00. “Mashkulli bëhet burrë kur i vdes babai”, thotë Frojdi, më vonë Jungu tha që nuk është e nevojshme ta vrasim biologjikisht, por shpirtërisht. Lulzimit i erdhi në dorë të bëhej burrë dhe këtë dhuratë ia dha Amerika se vetë nuk e merrte dot. Sipas informacioneve Basha kërkoi mbrojtje. Dhe nuk e vrau dot edhe pse e goditi. Por Berisha flet me statusin e deputetit dhe babai kthehet që të mbysë birin e vet”, tha Curri për MCN Tv.

Më të lexuarat