BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x
BREAKING NEWS

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart Taçit? Braçe shpërthen i revoltuar dhe “hedh topin” tek Arben Ahmetaj: Unë siguroj dokumentin e plotë dhe në atë datë unë kam qenë vetëm deputet

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart
x

Aktualitet

Arjan Curri zbulon se çfarë do të ndodhte me Partinë Demokratike nëse nuk e përjashtonte Sali Berishën: Amerikanët e mbajnë fjalën!

Arjan Curri zbulon se çfarë do të ndodhte me Partinë

Analisti Arjan Curri ka komentuar zhvillimet e fundit politike.

I pyetur nëse amerikanët do t’i qëndronin deklaratës së tyre kundrejt PD-së për ish-kryeministrin Berisha, Curri u shpreh se ata e mbajnë gjithmonë fjalën dhe se sipas tija ta do të izolonin partinë.

“Përderisa ambasadorja i tha që do hani bar nuk besoj se nuk do e mbanin fjalën e tyre. Ideja është që nuk është se do vrisnin njeri por do të kishin 0 takime, do ta izolonin si parti, do të kishin një lloj përshkallëzimi të deklarimeve. Në të kaluarën ka shpallur dhe organizata të rrezikshme. Ata nuk thonë diçka që nuk do ta bëjnë më pas. Pastaj si do ta llogariste PD brenda saj është puna saj. Ama ka bërë dhe këtë tjetrën SHBA  që ka shpallur non grata dhe i ka hequr. Ata e bëjnë këtë gjithmonë për interesat e tyre.", u shpreh Curri për MCN Tv.

Më të lexuarat