BREAKING NEWS

Shpresë e madhe! Studiuesit gjermanë shpikin testin që e jep menjëherë rezultatin për Covid19, mund të verifikojnë deri në 400 mijë raste në ditë (DETAJET)

Shpresë e madhe! Studiuesit gjermanë shpikin testin që e jep
x

Aktualitet

Arratisen nga burgu grek dy shqiptarë, njëri prej tyre mori leje dhe nuk u kthye më

Arratisen nga burgu grek dy shqiptarë, njëri prej tyre mori leje dhe

Dy shqiptarë janë arratisur nga burgu i Kasandrës në Greqi. Njëri prej shqiptarëve kishte marrë leje dhe nuk u kthye më.

34-vjeçari i dënuar me 10 vjet burg mori leje dhe nuk është kthyer më. Ndërkaq, shqiptari tjetër nuk u paraqit në numërimin e përditshëm.

Policia greke po kryen operacion masiv për të arrestuar shqiptarët e arratisur.