BREAKING NEWS

Ilir Meta plas bombën: Basha ka bërë dopio lojë me marrëveshjen e detit me Greqinë

Ilir Meta plas bombën: Basha ka bërë dopio lojë me
x
BREAKING NEWS

Basha flet për përjashtimin e Berishës: Një vendim i pashmangshëm për dy arsye të rëndësishme

Basha flet për përjashtimin e Berishës: Një vendim i
x
BREAKING NEWS

30 qershori legjitim, Meta: Vendimin për zgjedhjet në 6 bashki do ta jap kur të...

30 qershori legjitim, Meta: Vendimin për zgjedhjet në 6 bashki do ta
x
BREAKING NEWS

Blendi Gonxhe del me njoftimin e rëndësishëm: Para 31 dhjetorit duhet të dorëzoni këto dokumente

Blendi Gonxhe del me njoftimin e rëndësishëm: Para 31 dhjetorit
x
BREAKING NEWS

Rama jep lajmin fantastik, zbulon shumën e lekëve bonus për pensionistët për vitet 2022-2024

Rama jep lajmin fantastik, zbulon shumën e lekëve bonus për
x
BREAKING NEWS

Rritet numri i rasteve të reja, Ministria e Shëndetësisë: Në 24 orët e fundit ka humbur jetën 3 qytetarë në Shqipëri

Rritet numri i rasteve të reja, Ministria e Shëndetësisë:
x
BREAKING NEWS

Detaje të reja nga ekzekutimi i Pashko Ujkës/ 30 mijë euro u bënë shkak, si e vrau 20-vjeçari ish-deputetin, cili ishte roli i bashkëpunëtorit në atentat

Detaje të reja nga ekzekutimi i Pashko Ujkës/ 30 mijë euro u
x
BREAKING NEWS

Mbyllen hetimet, SPAK i jep goditjen e fundit Enkelejda Hoxhës dhe Aldo Tabakut, zbardhet vendimi

Mbyllen hetimet, SPAK i jep goditjen e fundit Enkelejda Hoxhës dhe Aldo
x

Aktualitet

Arrestimi i 4 autorëve që organizuan atentatin ndaj biznesmenit në Tiranë, Artan Hoxha del me reagimin e fortë: Një BRAVO e madhe për...

Arrestimi i 4 autorëve që organizuan atentatin ndaj biznesmenit

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar sërish për arrestimin e 4 autorëve të dyshuar se organizuan atentatin ndaj biznesmenit Andon Dhima në Tiranë. Sipas Hoxhës një bravo e madhe duhet thënë për agjentët e krimeve të komisariatit nr.2, policinë e kryeqytetit dhe prokurori i çështjes, të cilët e hetuan në kohë rekord ngjarjen.

“Padyshim, qe agjentet e krimeve te komisariatit nr.2, policia e kryeqytetit dhe prokurori i çeshtjes, e meritojne nje BRAVO te madhe, per hetimin e shpejte, zbulimin e autoreve ne kohe rekord dhe arrestimin e tyre gjate aksionit te mbremshem ne Tirane...”, shkruan Hoxha.