BREAKING NEWS

"Ndodh për herë të parë", profesori i sëmundjeve infektive jep lajmin që po e prisnim të gjithë: Pandemisë Covid-19 që pushtoi botën, po i vjen fundi! Ja pse nuk do të ketë valë të tretë

"Ndodh për herë të parë", profesori i
x

Aktualitet

Arrestimi i 4 autorëve që organizuan atentatin ndaj biznesmenit në Tiranë, Artan Hoxha del me reagimin e fortë: Një BRAVO e madhe për...

Arrestimi i 4 autorëve që organizuan atentatin ndaj biznesmenit

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar sërish për arrestimin e 4 autorëve të dyshuar se organizuan atentatin ndaj biznesmenit Andon Dhima në Tiranë. Sipas Hoxhës një bravo e madhe duhet thënë për agjentët e krimeve të komisariatit nr.2, policinë e kryeqytetit dhe prokurori i çështjes, të cilët e hetuan në kohë rekord ngjarjen.

“Padyshim, qe agjentet e krimeve te komisariatit nr.2, policia e kryeqytetit dhe prokurori i çeshtjes, e meritojne nje BRAVO te madhe, per hetimin e shpejte, zbulimin e autoreve ne kohe rekord dhe arrestimin e tyre gjate aksionit te mbremshem ne Tirane...”, shkruan Hoxha.

Më të lexuarat