Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Arrestimi i 6 policëve, vihet në pranga dhe i kërkuari i fundit

Postuar: 20/09/2018 - 18:47

Në kuadër te operacionit te nisur ne mesdite, SHÇBA ka arrestuar edhe personin e fundit të shpallur në kërkim, Kastriot Senka, nga Fieri.

Me herët SHÇBA ka arrestuar edhe 6 punonjës policie dhe 1 shtetas, për korrupsion pasiv, shpërdorim detyre dhe dhënie ndihme për kalim të paligjshëm të kufirit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/12/2018 - 10:54

Të gjithë përfaqësuesit e komuniteteve fetare në vendin tonë kanë dalë në një deklaratë të përbashkët ditën e sotme, duke mbështetur protestat e studentëve.

Postuar: 14/12/2018 - 10:32

150 nxënës të shkollës së mesme në Pistull, në Hajmel të Shkodrës prej protestojnë prej dy ditësh

Postuar: 14/12/2018 - 10:24

Një 27-vjeçar është arrestuar në flagrancë, për "plagosje të rëndë me dashje” dhe &l

Postuar: 14/12/2018 - 10:19

Një grup studentësh e kanë kaluar mbrëmjen e djeshme nën reshjet e shiut përpara kryeministrisë,

Postuar: 14/12/2018 - 10:00

Digjet një banesë në lagjen Ajasem në qytetin e Shkodrës.