BREAKING NEWS

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga kati i katërt, zbardhen detajet e para

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga
x
BREAKING NEWS

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja çfarë po ndodh në selinë blu

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja
x
BREAKING NEWS

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon Partinë Socialiste: Nuk më lejojnë të...

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x

Aktualitet

Arrestimi i djalit të 'El Chapos', ja momenti kur policia i shkon në shtëpi: Duart lart...dil, dil, dil (VIDEO)

Arrestimi i djalit të 'El Chapos', ja momenti kur policia i shkon

Momenti i arrestimit të djalit të bosit të drogës “El Chapo”, Ovido Guzman, është bërë publik në media. Në pamje shihet policia e mobilizuar dhe teksa pret pak para hyrjes, hapet dera nga nëna e Ovidos.

“Kujdes! Dil, dil, dil. Qetësohuni zonjë. Ngri duart lart... më trego duart. Kaloni ju lutem, kaloni, dilni”, dëgjohet që i thotë policia. Më pas ata e mbështesin pas murit për ta kontrolluar.

Që prej këtij momenti anëtarët e kartelit Sinaloa dhe bashkëpunëtorët e tyre kanë nisur sulme të dhunshme në rajon, duke qëlluar policë dhe ushtarë, duke djegur automjete dhe duke bllokuar rrugët përgjatë bregut të Paqësorit. 19 anëtarë të kartelit të drogës dhe 10 ushtarë kanë humbur jetën si pasojë e përplasjeve me armë zjarr mes të dyja palëve.