Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Arrestohet mekaniku, përndiqte vajzën 21 vite më të re

Postuar: 14/06/2018 - 19:07

Këtë të enjte në pranga ka përfunduar 45-vjeçari Besnik Brahimi. Shqiptaro-amerikani me profesion mekanik u vu në pranga me akuzën e përndjekjes së ish-të dashurës së tij 21 vite më të re.

Brahimi kishte vetëm dy muaj që ishte liruar nga burgu, sërish për akuzën e përndjekjes së 24-vjeçares. E punësuar si shitëse, ajo e kishte denoncuar shqiptaro-amerikanin në Janar të vitit 2017, pak javë pasi ata ishin ndarë pas një lidhjeje një më tepër se një vjeçare.

Për këtë akuzë, mekaniku 45-vjeçar u dënua për një vit e gjysmë. Të mërkurës pasdite, ai e përndoqi sërish dhe pas denoncimit u vu serish në pranga.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/08/2018 - 23:45

Një burrë është hedhur nga kati i katërt i një pallati në Tiranë. Mësohet se 60-vjeçari D. B., që ka ndërmarrë këtë akt, u dërgua në spital për ndihmë mjekësore në gjendje të rëndë shëndetësore.

Postuar: 17/08/2018 - 23:42

Një person ka kërkuar mbrojtjen e policisë në qytetin e Fierit, pasi dhunohej nga bashkëjetuesja.

Postuar: 17/08/2018 - 23:35

Shembja e urës në Genova tre ditë më parë, ku humbën jetën 39 persona, mes tyre dhe dy shqiptarë,

Postuar: 17/08/2018 - 22:55

Një grua ka gjetur vdekje, pas një kontakti me energjinë elektrike.

Postuar: 17/08/2018 - 22:49

Sot dhe në fundjavë, moti mbetet me kthjellime e vranësira kalimtare; më të shpeshta në mesditë

Postuar: 17/08/2018 - 21:58

Dy vëllezër janë shpallur në kërkim në Durrës pasi kanë dhunuar me grushte një ekspert për vler

Postuar: 17/08/2018 - 21:31

Në Korçë po luhet ndeshja e parë e kampionatit të 80-t të Superligës mes Skënderbeut dhe Partiz