BREAKING NEWS

Nga batutat e Ramës tek pjesëmarrja e Vangjush Dakos, çfarë nuk u pa sot nga Kongresi i PS (FOTOT)

Nga batutat e Ramës tek pjesëmarrja e Vangjush Dakos,
x

Aktualitet

Artan Hoxha bën deklaratën ‘bombë’ live në studio, i kthehet ashpër kryeministrit Rama për pengmarrjen në Kamëz: Para se të vija në emision, ja pamjet që më sollën në celular

Artan Hoxha bën deklaratën ‘bombë’ live në

Jan Prenga nga Kamza u mor peng më 17 Janar dhe u vra. Trupi i tij rezulton i zhdukur, ndërsa policia ka arrestuar 5 persona në Shijak, pjestarë të familjes Hajri, të dyshuar për ngjarjen e rëndë.

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar ashpër lidhur me këtë situatë dhe i kthehet kryeministrit Rama ‘live’ në emision se ky është krimi i organizuar që duhet të luftojë.

Ai tha se pas ndërhyrjes që ka bërë lidhur me këtë çështje atë po e survejojnë nga mëngjesi në darkë.

“Më kanë fotografuar kur kam dalë nga shtëpia, nga mëngjesi deri në darkë. Mi kanë sjellë fotot nga Anglia.”