Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Artan Hoxha: Ju tregoj për bandën e re që po kontrollon Lushnjen

Postuar: 14/09/2018 - 16:32

Gazetari Artan hoxha ka zbërthyer me detaje të gjithë operacionin e zhvilluar sot nga forcat RENEA për të kapur dy persona të rrezikshëm në fshatin Remas të Divjakës. 

Por përveç kësaj Hoxha ka zbuluar dhe detaje të reja për bandat në Lushnje.

“Nuk kemi të bëjmë me hasmëri të vjetra, por kemi të bëjmë me një grup të ri shumë të fuqishëm në qytetin e Lushnjes.

Qëllimi primar i këtij grupi ka qenë trafikimi i narkotikëve dhe që ta bëjnë më lirshëm këtë ata spastrojnë të gjithë zonën dhe në mënyrë që të zotërojë të gjithë qytetin.

Ata po blejnë bizneset e mëdha dhe po mundohen të zotërojnë edhe fushën më fitimprurëse në Lushnje, atë të fruta-perimeve”,- u shpreh Artan Hoxha.

 

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/02/2019 - 23:14

Policia greke ka publikuar ditën e sotme fotot dhe inicialet e dy shqiptarëve të dyshuar për vrasjen e biznesmenit Aleksandros Stamatiadis, më 2 prill të 2018-ës.
 

Postuar: 15/02/2019 - 22:49

Gazetari Artan Hoxha ka deklaruar se policia ka kërkuar që qytetarët të mos bllokojnë Rrugën &l

Postuar: 15/02/2019 - 22:44

Patosi u trondit këtë mbrëmje nga të shtënat me armë zjarri, ku shënjestër ka qenë një 52-vjeça

Postuar: 15/02/2019 - 22:35

Policia është duke hetuar në një pistë tjetër lidhur me vrasjen një ditë më parë të 49-vjeçares

Postuar: 15/02/2019 - 22:20

Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur disa minuta më parë në Patos të Fierit, ku një 53-vjeçar është

Postuar: 15/02/2019 - 22:05

Një 53-vjeçar është qëlluar më armë zjarri dy herë në gjoks mbrëmjen e sotme.

Postuar: 15/02/2019 - 21:58

Një aksident tragjik ndodhi para disa ditësh në qendër të qytetit të Kavajës, përballë Prokuror