Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Artan Hoxha lëshon bombën:Jam në krye të listës të shpallur për ekzekutim

Postuar: 12/11/2018 - 23:04

Gazetari Artan Hoxha në studion e emisionit “Opinion” në Tv Klan ka thënë se autoritet greke u tërhoqën nga pretendimet që kishin për vdekjen e Kostandinos Kaçifas në momentin, që u publikuan fotot e armës me të cilën ku i fundit kishte qëlluar kundër forcave RENEA-s.

“Në momentin që u publikuan fotot e armës u tërhoqën, ata nga pretendimet që kishin”, – tha gazetari.
 
Ndër të tjera gjatë fjalës së tij Hoxha ka thënë se është në krye të listës publikuar nga “Himara.gr” për t’u ekzekutuar.
 
“Unë jam në krye të listës së tyre. Ajo është një listë me emra që do përndiqet dhe do goditet. Listë me emra që thotë se do i ekzekutojnë, është ajo”, – deklaroi ai.
 
Kurse moderatori Blendi Fevziu ka thënë se nuk e kupton se si është e mundur, që të listë me emra shqiptarësh që duhen ekzekutuar qarkullojnë në mënyrë të tillë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/05/2019 - 23:40

 Dita e nesërme pritet të jetë me diell, por gjatë pasdites paraqiten kthjellime dhe vranësira kalimtare në kryeqytet.

Postuar: 24/05/2019 - 22:46

Nuk është rastësi që emri i koduar i një operacioni policor të zhvilluar nga policia italiane në

Postuar: 24/05/2019 - 22:21

Prokuroria e Tiranës ka pushuar hetimet për kërcënimin e pretenduar nga oficeri i policisë E

Postuar: 24/05/2019 - 21:58

Gazetari Sokol Balla thotë se prej 30 vitesh, të njëjtat grupime politike duan që vendi të digjet

Postuar: 24/05/2019 - 20:43

Planet për zgjerimin e autostradës Tiranë-Durrës pritet të rrafshojnë pas palmave, edhe pishat e

Postuar: 24/05/2019 - 20:15

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka komentuar deklaratën e fortë që dha sot Presidenti Ilir Meta

Postuar: 24/05/2019 - 20:07

Seanca e parë për procesin e rigjykimit të Izet Haxhisë do të mbahet me datë 18 Qershor.