BREAKING NEWS

Aksionerë serbë në Portin e Durrësit? Alabbar zbulon se kush 'fshihet' pas kompanisë 'Eagle Hills'

Aksionerë serbë në Portin e Durrësit? Alabbar zbulon se kush
x
BREAKING NEWS

Pse vendosi të investojë në Shqipëri? Alabbar nuk 'hesht' më dhe e tregon hapur: Në Francë, Gjermani apo në Angli...

Pse vendosi të investojë në Shqipëri? Alabbar nuk
x
BREAKING NEWS

"Qesharake, me një kërkim në...", Alabbar bën reagimin e fortë pas debateve për Portin e Durrësit

"Qesharake, me një kërkim në...", Alabbar bën
x
BREAKING NEWS

Vetëm pak ditë pas vizitës në Tiranë, Presidenti i Azerbajxhanit njofton vendimin e minutës së fundit

Vetëm pak ditë pas vizitës në Tiranë, Presidenti i
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Ministria del me njoftimin e rëndësishëm dhe zbardh detajet e fundit

Çfarë po ndodh? Ministria del me njoftimin e
x
BREAKING NEWS

Zhduket papritur 14 vjeçarja shqiptare në Greqi, detajet e fundit rreth të miturës (FOTO-EMRI)

Zhduket papritur 14 vjeçarja shqiptare në Greqi, detajet e fundit
x
BREAKING NEWS

Grabisnin me dhunë të rinjtë që konsumonin kanabis, ja dy efektivët e arrestuar nga policia (FOTO)

Grabisnin me dhunë të rinjtë që konsumonin kanabis, ja dy
x
BREAKING NEWS

Pjesë e bandës famëkeqe të ‘Eskos’, ja kush janë 10 shqiptarët e arrestuar në Greqi (EMRAT+FOTO)

Pjesë e bandës famëkeqe të ‘Eskos’, ja kush
x

Aktualitet

Artan Hoxha nuk i ndahet Arian Çanit, publikon foton dhe plas deklaratën e fortë: Se për pak harrova që...

Artan Hoxha nuk i ndahet Arian Çanit, publikon foton dhe plas

Gazetari Artan Hoxha prej disa muajsh nuk i ka ndalur ‘thumbat’ ndaj kolegut të tij Arian Çani i cili çdo të premte ka emisionin e tij ‘Zonë e lirë’.

Një ‘thumb’ për Çanin nga Hoxha nuk mungoi edhe të premten që lamë pas, në lidhje me qëndrimin që ai mban ndaj popullit grek.

“Per pak harrova qe sot eshte e premte…

Nje pershendetje për gjithe shqiptaret greqishtfoles, qe jane bere me greke se greket pasi moren pasaporten greke…

Keta jane 4 nga 5 lojtaret baze ose 80% e skuadres startuese të kombetare greke të basketbollit..

Si e shikoni jane greke safi, rrace “e perzgjedhur” qe nga lashtesia.

Duken pak “ezmere” sepse do jene nga Kreta dhe aty ka shume diell…

Në fakt jane superlojtare dhe me pelqejne kur luajne.

Thjesht u kujtova se ne shqiptareve, qe kemi vetem pasaporte të Shqiperise, keta grekofilet raciste, na cilesojne si muslimane turko-aziatike…”, shkruan Hoxha.

Artan Hoxha nuk i ndahet Arian Çanit, publikon foton dhe plas