BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Aktualitet

Artan Hoxha nxjerr foton dhe jep mesazhin e fortë: Për këtë shkak rrugët e qyteteve kryesore të Shqipërisë, janë kthyer në skena të atentateve mafioze

Artan Hoxha nxjerr foton dhe jep mesazhin e fortë: Për këtë

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar vrasjet njëra pas tjetrës ditët e fundit në Shqipëri.

Hoxha ka nxjerrë foton me gazetarin nga Napoli, Roberto Saviano dhe shprehet se pas 6 vitesh koha na ka dhënë të drejtë.

Sipas tij, vendi ynë ka kaluar në një tjetër nivel.

“Roberto Saviano:”Shikoje kokainen, do te shohesh pluhur, shiko permes kokaines e do te shohesh boten”...

Saktesisht me 11 maj 2015, me gazetarin nga Napoli, Roberto Saviano.

Me autorin e “Gomorra”, kemi diskutuar mbi kriminalitetin shqiptar, evolimin e tij, dhe perfshirjen ne trafikun nderkombetar te narkotikeve.

Sot pas 6 vitesh, koha na ka dhene te drejte.

Kemi kaluar ne nje nivel tjeter.

Per kete shkak rruget e qyteteve kryesore te Shqiperise, jane kthyer ne skena te atentateve mafioze, qe burojne nga pluhuri i bardhe...”, shkruan Artan Hoxha.

Artan Hoxha nxjerr foton dhe jep mesazhin e fortë: Për këtë