BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Aktualitet

Artan Hoxha nxjerr foton e Ramës dhe Lindita Nikollës që po qarkullon me shpejtësi: Do të shaj Luli, nuk të mbetet...

Artan Hoxha nxjerr foton e Ramës dhe Lindita Nikollës që po

Kryetari i PD, Lulzim Basha është përplasur ashpër me kryeparlamentaren Lindita Nikolla, që në nisje të seancës.

Në nisje të seancës plenare, Basha i është kthyer ashpër Nikollës, duke i thënë se është manekinë dhe i merr urdhrat nga të tjerët.

Lidhur me këtë debat ka reaguar dhe gazetari Artan Hoxha. Ai ka publikuar një “meme” që po qarkullon në rrjet ku shfaqet kryeministri Rama me Lindita Nikollën dhe shoqëruar me shkrimin ironik ku kreu i qeverisë këshillon Nikollën duke e paralajmëruar për Lulzim Bashën.

Postimi i Artan Hoxhës

Luli, Luli, sot ne parlament,

i futi nje te kercenuar Lindites,

shau neper dhemb Taulantin,

shikoi me embelsi Ramen,

uli koken kur kaloi afer Berishes…

dhe iku ne seline e PD hga bar Kalaja

Më të lexuarat