BREAKING NEWS

Qeveria merr vendimin për ministrinë e Brendshme, ja për çfarë bëhet fjalë

Qeveria merr vendimin për ministrinë e Brendshme, ja për
x
BREAKING NEWS

Krimi në familje, policia zbardh detaje të reja: Ja si ndodhi ngjarja

Krimi në familje, policia zbardh detaje të reja: Ja si ndodhi ngjarja
x
BREAKING NEWS

Grupi i PS, kërkesë Kuvendit për ndryshimin e rendit të ditës në seancën e 7 korrikut

Grupi i PS, kërkesë Kuvendit për ndryshimin e rendit të
x
BREAKING NEWS

AMP pezullon nga detyra 5 policë në Tiranë, dyshohet se...

AMP pezullon nga detyra 5 policë në Tiranë, dyshohet se...
x
BREAKING NEWS

“Amerikanët nuk falin”, Robert Papa paralajmëron “tërmet” për Edi Ramën: Janë fakte skandaloze

“Amerikanët nuk falin”, Robert Papa paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Mbyti të atin në kanal, arrestohet autori në Lushnje

Mbyti të atin në kanal, arrestohet autori në Lushnje
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Krim brenda familjes, djali vret babain

Tronditëse/ Krim brenda familjes, djali vret babain
x
BREAKING NEWS

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me paralajmërimin e frikshëm: Mund të ketë përplasje. Ka informacion se.../ Noka: Si kurrë më parë

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me
x

Aktualitet

Artan Hoxha paralajmëron lëvizjen e kryeministrit Rama: Do hyjë në fushë...!

Artan Hoxha paralajmëron lëvizjen e kryeministrit Rama: Do hyjë

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar për përplasjet mes kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj dhe presidentit të FSHF-së Armand Duka.

Përmes një postimi në ‘Facebook’, Hoxha ka nxjerrë një foto të kryeministrit Rama me Dukën.

Hoxha shkruan me ironi se Rama do “hyjë në fushë dhe do të marrë situatën në dorë”.

“Ne pritje, qe sulmuesi me numer 11, te hyje ne fushe dhe te marre situaten ne dore, per te vendosur i kujt eshte topi dhe kush do ta gjuaje penalltine…”, shkruan Artan Hoxha.