Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Artan Hoxha tregon pse Ministria e Brendshme po favorizon bandat kriminale në jug dhe veri

Postuar: 25/09/2018 - 23:22

 Artan Hoxha i ftuar në Top Show i ka thënë deputetit Taulant Balla se PS ka favorizuar grupet kriminale në veri dhe jug.

"Jeni akuzuar si forcë politike se keni favorizuar banda kriminale në jug dhe në veri. Si është e mundur që ministria e Brendshme godet vetëm grupet e intereson , a ka direferencime partiake?"- tha Hoxha. 

Taulant Balla i përgjigjet me ironi:

"Kronikën e zezë për të tërë politikanet, ja kemi lenë PD për ta bërë. Që policia e shtetit ka detyrimin të godasi pa asnjë dallim çdo bandë, kjo është e sigurt. Bandat kriminale nuk kanë dallim as ngjyrime partiake."-tha Balla.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 9

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 10/12/2018 - 23:33

 Gazetari Blendi Fevziu ka përdorur në studion e emisionit “Opinion” megafonin e studentëve për të ngritur zërin lidhur me shpenzimet e larta të kryera nga bordet e universiteteve për zëra të pajustif

Postuar: 10/12/2018 - 23:25

 Personi që shikoni në foton e mësipërme është Kostandin Pula, kryetar i Partisë Demokratike

Postuar: 10/12/2018 - 23:16

Kryeministri Edi Rama është refuzuar të flasë përmes një lidhje telefonike në emisionin “Op

Postuar: 10/12/2018 - 23:09

Mbrëmjen e sotme, profesori Ndriçim Mehmeti ka deklaruar se  drejtori i komunikimit në Kryem

Postuar: 10/12/2018 - 23:05

 Kryeministri Edi Rama është përpjekur të negciojë  me studentët në emisionin ‘Op

Postuar: 10/12/2018 - 22:55

Një aksident ka ndodhur para pak minutash pranë Farit, te  Liqeni Artificial të Tiranës.Buri

Postuar: 10/12/2018 - 22:51

Studentja Gresa Hasa tha se protestat e ndryshme në vend kanë ndikuar tek protesta e studentëve.