BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Politike

Artan Hoxha tregon si e gjeti Charlie McGonigal te restoranti i njohur: Ishte në tavolinë me ish-politikanin biznesmen

Artan Hoxha tregon si e gjeti Charlie McGonigal te restoranti i njohur: Ishte

Gazetari Artan Hoxha ka treguar se si e ka takuar ish-zyrtarin e FBI-së Charlie McGonigal, në një restorant në Tiranë.

Hoxha tha takimi ishte rastësor dhe nuk e njihte, por njihte dikë tjetër që ndodhej në tavolinë me të.

Në media sot McGonigal është aluduar se McGonigal ka realizuar shumë në Shqipëri, ku është takuar me personazhe të ndryshëm nga politika dhe biznesi.

Pjesë nga biseda në emisionin “Të Paekspozuarit”:

Artan Hoxha: E kam takuar në rrethana, një person që njihja unë, në tavolinë ishte Neza, ku dija unë se kush ishte Charlie. Nuk ka rëndësi kush ishin të tjerët.

Rakipi: Mua më kanë thënë që e ke gjetur me Tomën…

Artan Hoxha: Jo, se me Tomën ka që në nëntor ai… Ai ku nuk ka qenë, te Sheratoni…në Bajram Curri, te Sofra e Ariut. Ai mund t’i njohë lokalet e Tiranës më mirë se ne.

Më të lexuarat