BREAKING NEWS

Lajm fantastik! Shkencëtarët bëjnë zbulimin e bujshëm: Ky ilaç i zakonshëm ul rrezikun e vdekjes nga koronavirusi

Lajm fantastik! Shkencëtarët bëjnë zbulimin e bujshëm:
x

Aktualitet

Artan Hoxha tregon vendin ku jetojnë bosët e drogës: I janë larguar Shqipërisë se kanë frikë nga rivaliteti mes grupeve

Artan Hoxha tregon vendin ku jetojnë bosët e drogës: I janë

Gazetari Artan Hoxha u shpreh se bosët kryesorë të grupeve të mëdha të trafikut të kokainës jetojnë në Dubai pasi pastrojnë shuma marramendëse që fitojnë.

Sipas tij disa largohen pasi kanë frikë nga rivaliteti mes grupeve

“Në Dubai jetojnë bosët kryesorë të grupeve të mëdha të trafikut të kokainës. Me idenë që aty të investojnë para, se janë shuma marramendëse që fitojnë dhe i pastrojnë aty. Këta bosë i janë larguar Shqipërisë se kanë frikë nga rivaliteti mes grupeve, jo se kanë frikë nga autoritetet. Se të jetë për autoritetet ata janë shumë të aftë dhe kanë mundësi të korruptojnë këdo", shprehet Artan Hoxha për Opinion.