BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të shqyrtohet/ Mblidhet me urgjencë Gjykata Kushtetuese, a do të rrëzohen zgjedhjet lokale të 30 qershorit 2019 dhe a do të ketë zgjedhje të parakohshme?

Çfarë pritet të shqyrtohet/ Mblidhet me urgjencë Gjykata
x
BREAKING NEWS

Kur do arrestohen 'peshqit e mëdhenj'? SHBA paralajmëron ndryshimin e MADH në Shqipëri

Kur do arrestohen 'peshqit e mëdhenj'? SHBA paralajmëron
x

Aktualitet

Artan Hoxha zbërthen VIDEON e frikshme të atentatit ndaj biznesmenit të njohur në Vlorë: Pasagjeri tentoi të nxjerrë pistoletën për të qëlluar, por kishte frikë nga…, ja çfarë i ‘fali’ jetën

Artan Hoxha zbërthen VIDEON e frikshme të atentatit ndaj biznesmenit

Gazetari i kronikës, Artan Hoxha ka komentuar videon e frikshme të atentatit mafioz ndaj biznesmenit vlonjat Bledar Birçaj.

Ai tha se vrasësit ishin profesionist në dukje, pasi kanë pasur shënjestër vetëm shoferin, pra Bledarin, ndërsa nëse do të donin të vrisnin pasagjerin do e kishin bërë.

Pasagjeri del nga makina dhe tenton të nxjerrë pistoletën për të qëlluar, por kur sheh se makina e vrasësve i kalon nga pas, trembet dhe ikën me vrap.

Artan Hoxha: Personi tjetër nga pas ka hapur derën, ka marsup ku ka pistoletën, pozicionohet në fillim, makina rrotullohet shikoni çfarë bën. Personi që ishte pasagjer tentoi të nxirrte pistoletën dhe të qëllonte, por kur pa që makina u rrotullua pas tij iku nga frika se mos binte pre e një atentati pasi ata ishin me automatikë.