Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Artan Hoxha zbulon "kokat e larta": Futbollistët, ministra, deputetë dhe gjyqtarë marrin lekët këtu dhe i lënë në kazinot e Monakos

Postuar: 17/10/2018 - 21:21

Gazetari i kronikës, Artan Hoxha i ftuar në emisionin “Repolitix”, tha se bastet online pasi të mbyllen “kokat e larta” do shkojnë të luajnë jashtë vendit.

Me “koka të larta”, gazetari tha se janë futbollistët që luajnëkëtu, sëbashku me ministra, deputetë dhe gjyqtarë.

“Pse nuk e di Rama!Disa nga futbollistët më kryesorë që luajnë në vend, me ministra, deputetë dhe gjyqtarë shkojnë dhe luajnë në Monte-Karlo, Monako.”- tha Hoxha.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/01/2019 - 22:56

Klemed Balili përfundoi pas hekurave një ditë më parë, duke rrëmbyer të gjithë vëmendjen e opinionit në vend, por edhe më gjerë.
 

Postuar: 16/01/2019 - 22:52

Gazetari Artan Hoxha, ka treguar detaje sa i takon intervistës së realizuar me Klement Balilin.

Postuar: 16/01/2019 - 22:45

Klement Balili, në fund të intervistës me gazetarin investigativ Artan Hoxha i ka dërguar mesaz

Postuar: 16/01/2019 - 22:39

Rrahman Rrahja, deputet i Partisë Socialiste në rrethin e Krujës, shënon në CV që ka mbaruar sh

Postuar: 16/01/2019 - 22:34

Gazetari Trazhgim Sokolaj zbuloi detaje të reja lidhur me Klement Balilin, 24 orë pas dorëzimit t

Postuar: 16/01/2019 - 22:28

 Me doktoraturë të kopjuar rezulton të jetë kreu i grupit parlamentar socialist, zoti Taul

Postuar: 16/01/2019 - 22:02

Kelment Balili, i vetëdorëzuar në polici një ditë më parë, i është përgjigjur akuzave për lidhje