BREAKING NEWS

Pas arrestimit të biznesmenit, ngjarja merr një tjetër kthesë të fortë, zbardhet deklarata e 34- vjeçarit të prangosur për tritolin në banesën e Dukës, çfarë tha ai para grupit të hetuesve

Pas arrestimit të biznesmenit, ngjarja merr një tjetër
x
BREAKING NEWS

Publikohet FOTOJA/ U arrestua nga Policia pasi u largua nga vendi i ngjarjes me një automjet tip ML, kush është sipërmarrësi i njohur që vuri tritolin në shtëpinë e Armando Dukës dhe çfarë zbuloi grupi hetimor

Publikohet FOTOJA/ U arrestua nga Policia pasi u largua nga vendi i ngjarjes me
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha njoftoi se do të shkojë sot në Korçë, Sali Berisha i ngre ‘kurthin’ e papritur

Lulzim Basha njoftoi se do të shkojë sot në Korçë,
x
BREAKING NEWS

Vrasja e bujshme në Elbasan/ Prokuroria kërkon mbi 52 vite burg për dhëndrin e ish kryebashkiakut Qazim Sejdinit dhe 3 të tjerët (DETAJET)

Vrasja e bujshme në Elbasan/ Prokuroria kërkon mbi 52 vite burg
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta del me njoftim urgjent, kërkon të merret vendimi i menjëhershëm ndaj gjyqtares së njohur të Kushtetueses, zbardhen shkeljet e kryera

Ilir Meta del me njoftim urgjent, kërkon të merret vendimi i
x
BREAKING NEWS

Në pikun e acarit ku temperaturat shënojnë nën 0 gradë, OST stakon dritat për gjysmën e Tiranës. Publikohet njoftimi zyrtar

Në pikun e acarit ku temperaturat shënojnë nën 0 gradë,
x
BREAKING NEWS

Nën hetim 3 zyrtarë të lartë të Bashkisë, zbardhen akuzat e rënda (DETAJET)

Nën hetim 3 zyrtarë të lartë të Bashkisë, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Tritoli në shtëpinë e Armand Dukës/ Arrestohet biznesmeni 34-vjeçar, Policia del me reagim zyrtar

Tritoli në shtëpinë e Armand Dukës/ Arrestohet biznesmeni
x

Aktualitet

Artan Hoxha zbulon për herë të parë SMS-në që mori zyrtari i policisë një ditë para se Basha të denonconte në Parlament për “Toyota Yaris” të mbushura me lekë

Artan Hoxha zbulon për herë të parë SMS-në që mori

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar zhvillimet e fundit në vend.

Teksa ish-kryeministri Sali Berisha ka përmendur dosjen e “ Toyota Yaris”  dhe lidhjet e Lulzim Bashës me këtë çështje, Hoxha ka zbuluar mesazhin që ka marrë një zyrtar i Policisë së Shtetit një ditë para se Lulzim Basha të denonconte në Parlament se në Shqipëri do të futeshin nëpërmjet një makine “Toyota Yaris” 5 milionë euro.

Pjesë nga biseda në Opinion

Hoxha: Mesazhi që i ka shkuar Policisë së Shtetit në datën 20, një zyrtari të policisë.

Fevziu: Një ditë para se Basha ta bënte publike

Hoxha: Desha të informoj për diçka me rëndësi sonte nga darka, në njërën nga pikat e kalimit kufitar, Durrës, ose 90% Hani i Hotit ose Muriqan, pritet të futet një karrotrec me disa mjete të ngarkuara dhe njëri nga mjetet ka të fshehur një sasi të madhe parash të një klani trafiku. Karrotreci është me targë AA 120 SP. Jam i Shërbimit Informativ, por desha të ngelem anonim, ndaj po ju tregoj juve”

Më të lexuarat