BREAKING NEWS

Lëkundjet e forta të tokës në Tiranë dhe Durrës, shënohet viktima e parë nga tërmeti (Emri)

Lëkundjet e forta të tokës në Tiranë dhe Durrës,
x

Aktualitet

Asgjësohen në Bërzhitë 656 rrënjë kanabis, ishin të mbjella në 3 parcela, një në pranga