BREAKING NEWS

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik: Krenarë, por kujdes se shikoni ç’po ndodhet në... (Foto)

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik:
x

Aktualitet

Atentat në orët e para të mëngjesit/ Vdes në spital personi që u qëllua me silenciator dhe u gjet i shtrirë në mes të rrugës pranë Piramidës

Atentat në orët e para të mëngjesit/ Vdes në spital

Nuk ka mundur t'i mbijetojë plagëve të rënda që kishte marrë 65-vjeçari, duke humbur jetën i plagosuri që u gjet afër Piramidës me dy plumba.

Nga informacionet e para mësohet se personi është qëlluar me armë zjarri silenciator. Personi ishte duke ecur në këmbë, ndërkohë që atentatorët dyshohet se mund të kenë qenë me makinë. Ai ka marrë dy plumba në trup

Ende nuk bëhet i ditur identiteti i të plagosurit, ndërsa forca të shumta policia kanë rrethuar zonën dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.